Elzab K10 – kasa fiskalna dla sprzedaży sezonowej

Posted by on Sie 1, 2014 in Aktualności | 0 comments

Elzab K10 – kasa fiskalna dla sprzedaży sezonowej

Jesteś przedsiębiorcą sezonowym i wiesz, że powinieneś ewidencjonować sprzedaż z użyciem kasy fiskalnej? Na rynku pojawiła się nowa kasa fiskalna Elzab K10 – do sprzedaży sezonowej nadaje się doskonale. Spodoba się też właścicielom małych i średnich biznesów.

Elzab K10 to kasa mobilna – mała, solidna, nowoczesna, a przy tym w rozsądnej cenie. Jeżeli kupujesz pierwszą kasę fiskalną i przysługuje ci ulga na zakup, wydatek z budżetu firmy będzie naprawdę symboliczny. Za niewielkie pieniądze będziesz miał wszystko co potrzebujesz dla swojego biznesu. Przyjrzyj się co zyskasz.

Mobilna i kompaktowa

Elzab K10 to kasa przenośna – musi być na tyle mała i lekka, by z łatwością można było się z nią przemieszczać. I takie jest właśnie to urządzenie. Jego kompaktowe gabaryty sprawiają, że nie tylko zmieści się na małym stoisku czy straganie, ale nawet… na szyi. Elab K10 przytwierdzoną do specjalnej smyczy, możesz mieć zawsze przy sobie. Z jednej strony twoja kasa jest pod ręką, z drugiej masz uwalnia ręce, by swobodnie zaprezentować czy zapakować towar dla klienta.

Obudowa wytrzymała i estetyczna

Praca w terenie to wyzwanie nie tylko dla ciebie, ale też dla kasy fiskalnej. Elzab K10  ma naprawdę solidną obudowę dwukomponentową, wyposażoną w twardy wewnętrzny ABS. Nie dość, że wytrzyma niejeden upadek czy uderzenie, to jeszcze świetnie wygląda. Nowoczesny design, opływowe kształty i aż trzy warianty kolorystyczne do wyboru.

Dotykowy panel

Nowoczesny jest nie tylko wygląd Elzab K10. Ta kasa fiskalna ma dwa wyświetlacze: jeden dla klienta, a drugi dla operatora. Drugi jest naprawdę imponujący – Elzab K10 to pierwsze na rynku urządzenie rejestrujące z wyświetlaczem dotykowym! Jeśli więc swój smartfon czy tablet obsługujesz bez problemu, to tak samo z łatwością obsłużysz kasę Elzab K10. Paragon fiskalny z użyciem dotykowego wyświetlacza i przyjaznego dla użytkownika menu wydrukujesz szybko i wygodnie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *