InsERT nexo – nowe programy do zarządzania firmą już w sprzedaży!

Posted by on Maj 5, 2014 in Aktualności | 0 comments

InsERT nexo – nowe programy do zarządzania firmą już w sprzedaży!

Nexo to nowa generacja programów do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami, stworzona przez firmę InsERT. Linia nexo jest następcą systemu InsERT GT. Podobnie jak jej poprzednik, stanowi kompleksowe rozwiązanie, które ma wspierać działanie całej firmy, w różnych jej aspektach.

System InsERT nexo składa się z trzech programów (analogicznych do tych, które wchodzą w skład InsERT GT).

Pakiet nexo tworzą aplikacje:

  • Subiekt nexo (system sprzedaży)
  • Rewizor nexo (system finansowo-księgowy)
  • Rachmistrz nexo (program do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego)

Co zaoferował InsERT w nowym systemie, który pojawił się w sprzedaży w marcu?

Zaprojektowano go ze szczególną dbałością o wygodę użytkownika. Przyjazny i przejrzysty interfejs, a także bogata funkcjonalność – między innymi rozwiązania związane ze zdalną komunikacją, mają sprawiać, że prowadzenie biznesu jest łatwiejsze i bardziej efektywne.

Dwie wersje

Oprócz wersji standardowej pakietu, każda z aplikacji dostępna jest w wersji PRO. Wariant podstawowy spełni standardowe wymagania małej lub średniej firmy. Jeżeli jednak poszukujemy indywidualnych rozwiązań lub dodatkowych funkcjonalności – warto pomyśleć nad wariantem PRO. Charakteryzuje się on bowiem większą otwartością i elastycznością: między innymi umożliwia tworzenie rozszerzeń dopasowujących system do wymagań użytkownika. Poza tym daje większe możliwości konfiguracji biznesowej (własne słowniki, raporty, wzorce wydruku itp.).

Rozwiązania mobilne

Użytkownicy InsERT nexo mogą aktualizować systemy oraz archiwizować dane dzięki usługom e-Abonament i e-Archiwizacja, które pracują w chmurze na platformie Windows Azure. Mają też zdalny dostęp do analiz sprzedażowych i finansowych, który gwarantuje aplikacja InsERT nexo LINK działająca na urządzeniach z systemem Windows Phone oraz w przeglądarce internetowej.

Zalety systemu


Przyjazny interfejs i prosta obsługa

Wyszukiwarka – jest dostępna z każdego miejsca w systemie. Pozwala na błyskawiczne odnajdywanie potrzebnego w danym momencie dokumentu czy polecenia uruchomienia dowolnego modułu

Mnemoniki obiektów – a więc specjalne skróty, które zapewniają szybkie wyszukiwanie i wprowadzanie danych

Kontrola i weryfikacji danych – aplikacja na bieżąco wyświetla odpowiednie informacje, ostrzeżenia oraz powiadomienia o błędach. Dzięki temu chroni użytkownika przed nieprawidłowym wypełnieniem dokumentów.

Zakładki – bardzo praktyczna opcja, która umożliwia otwieranie poszczególnych modułów i przeglądanie dowolnych dokumentów w kolejnych zakładkach. Wygląda to tak, jak w przeglądarce internetowej;

Widoki i uprawnienia dostosowane do poszczególnych użytkowników – osoba pracująca z programem ma wgląd tylko do tych modułów i danych, z których korzysta w swojej pracy.

Współpraca programów

Multiprogram – programy, które wchodzą w skład pakietu InsERT nexo mogą być zintegrowane w jeden system. Nie ma dzięki temu konieczności uruchamiania każdego programu z osobna

Wymiana danych online pomiędzy programami nowoczesna opcja dostępna w e-Abonamencie.

 e-Abonament i InsERT nexo LINK – specjalne funkcje

Dostęp zdalny do analiz sprzedażowych i finansowych – dzięki aplikacji InsERT nexo LINK  masz dostęp do danych z programów linii InsERT nexo w przeglądarce internetowej oraz na Twoim urządzeniu mobilnym z systemem Windows Phone 8!

Wymiana danych online – możesz przesyłać przez Internet dokumenty z Subiekta nexo do programów księgowych Rewizor i Rachmistrz. Dzięki temu firma może zdalnie komunikować się m.in. z biurem rachunkowym.

Obsługa bankowości online – wybrane banki.

Trzeba przyznać, że firma InsERT jest na bieżąco, jeśli chodzi o potrzeby nowoczesnych biznesów. Na szczególną uwagę zasługują właśnie rozwiązania mobilne, które umożliwiają pracę z programem i dostęp do danych na urządzeniach przenośnych. Tablet czy smartfon to już standard pracy przedsiębiorcy.

W planach kolejne innowacje w produktach InsERT.  

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *