Kasa fiskalna z panelem dotykowym – Elzab K10

Posted by on Lip 25, 2016 in Kasy fiskalne | 0 comments

Kasa fiskalna z panelem dotykowym – Elzab K10

Kasa fiskalna ELZAB K10 to przełom na rynku. Jest to pierwsza na rynku kasa z kolorowym dotykowym panelem. Przyciąga wzrok swoim ciekawym wyglądem, zachwyca solidnością wykonania i łatwością obsługi. Praktycznie osoba biorąca kasę pierwszy raz do ręki, obsługuje ją nie zaglądając do instrukcji. Niewielkie rozmiary, mała waga i odpinana smycz sprawiają, że jest bardzo uniwersalna i nadaje się do obsługi stacjonarnej, jak i do pracy w terenie. Obudowa wykonana z miękkiego elastomeru ułatwia trzymanie kasy w ręku i nie pozwala jej ślizgać się na blacie. Na wyświetlaczu znajduje się dotykowa klawiatura i informacje potrzebne do obsługi kasy.

Urządzenie posiada miejsce do podłączenia pendriva oraz wiele sposobów połączenia z komputerem – przez USB, Bluetooth, WiFi.

Współpracuje z czytnikiem kodów kreskowych i szufladą kasową.
Kasa pozwala na rezygnację z przechowywania papierowych kopii paragonów, ponieważ kopie tworzą się w jej karcie pamięci i w razie potrzeby można przegrać je na płytę DVD lub CD.

Kasa jest niewrażliwa na zarysowania, zanieczyszczenia i zalanie wodą.
Wyposażona jest w akumulator, pozwalający na wydrukowanie ponad 4000 paragonów bez potrzeby doładowywania. Stan naładowania akumulatora można śledzić na ekranie, a w razie potrzeby można doładować go w samochodzie.

Urządzenie pozwala przyspieszyć sprzedaż, dzięki funkcji szybkiej obsługi tzn. przyporządkowania konkretnych towarów do konkretnych klawiszy.

Poza tym na paragonach można drukować logo firmy lub inne dowolne znaki graficzne. Na życzenie klienta jest możliwość wystawienia paragonu z NIP-em nabywcy.

Kasa fiskalna ELZAB K10 to produkt XXI wieku.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *